Милан Тарот ОТКРИВА: Колешка на Брена и фрлила ЦРНА МАГИЈА

Loading...

Поранешниот фармер и порача на фолкерката дека нема уште многу време за симнување на магијата и тоа веднаш да го направи.Бидејќи Лепа Брена веднаш после Нова година падна и скрши рака, баш како и минатото лето кога во еден хрватски хотел падна и доби озбилни повреди на двете раце, се огласи Милан Тарот.
Имено, Милан смета дека фолкерката е жртва на магија и ја предупредува дека мора итно нешто да преземе, за да не биде предоцна.

– Како што реков, Лепа Брена е под црна магија која и ја направила колешка и нема уште многу време за отстранување. Магијата е се појака и појака, напиша предвидувачот на Фејсбук.

Тој не прецизираше на која точно колешка мисли кога на Брена и упати вакво сериозно предупредување, но можеби во четири очи има многу повеќе да и каже од она што го објави на социјалните мрежи.
Инаку пејачката не е хоспитализитрана туку се опоравува дома. Овој пат не била потребна операција, туку само и е ставен гипс на десната рака и во строго мирување ќе мора да ја помине терапијата која лекарот и ја препишал.
Погледнете ја изјавата на Лепа Брена по несреќата на следниот ЛИНК.Бидејќи Лепа Брена веднаш после Нова година падна и скрши рака, баш како и минатото лето кога во еден хрватски хотел падна и доби озбилни повреди н

loading...
Loading...