Мими Оро ги ЗАПАЛИ социјалните мрежи: Немој никогаш повеќе да се шминкаш!

Loading...

Ќе се изненадите кога ќе ја видите без шминка!Старлетата Милица Живановиќ попозната како Мими Оро, долго време беше прпознатлива по огромната силиконска уста. Но, откако  ги отстрани изгледа поинаку и редовно добива коментари  од фановите на социјалните мрежи.
Со последната фотографија на која позира без шминка и  со истакнато деколте, Мими го запали Фејсбук.
Фановите постојано  коментираат дека е прекрасна, дека не треба да се шминка, дека е многу поубава без силикони и слично. Што велите вие, дали  ви  се допаѓа повеќе Мими вака или со силикон и тон шминка на себе?

 

 Старлетата Милица Живановиќ попозната како Мими Оро, долго време беше прпознатлива по огромната силиконска уста. Но, откако  ги отстрани изгле

loading...
Loading...