Мина со емотивна порака му го честиташе роденденот на својот татко Жељко Јоксимовиќ

Loading...

Мина Јоксимовиќ, ќерка на познатиот пејач, музичар и кантавтор Жељко Јоксимовиќ, на својот Фејсбук профил вчера напиша статус со кој му го честиташе роденденот на својот татко.Жељко наполни 42 години, а неговата ќерка од првиот брак Мина, одлучи на социјалните мрежи да напише една емотивна порака со која му го честиташе роденденот на својот татко.
Погледнете на следната страна:

 

Post by Mina Joksimović.

Со ваквиот гест Мина предизвика мноштво позитивни коментари на Фејсбук, а веруваме дека и нејзиниот татко Жељко, е горд на својата ќерка која израсна во вистинска убавица.Жељко наполни 42 години, а неговата ќерка од првиот брак Мина, одлучи на социјалните мрежи да напише една емотивна порака со која му го честиташе р

loading...
Loading...