Мисица на 18 години снимила порно филм

Loading...

Мисицата Мелиса Кинг девојката што минатата година беше прогласена за Miss Delawer Teen мораше да ја врати титулата бидејќи на интернет се појави нејзино порнографско видео што таа го има направено набргу откако наполнила 18 години.
Пред да започне нејзиниот порно филм, таа признава дека го прави ова само поради тоа што и се потребни пари. 
Дилемата дали навистина се работи за неа или за некоја друга девојка којашто многу личи на неа ја реши таа самата, откако ја врати титулата и со тоа призна дека не е баш така наивна како што изгледа. Таа на својот Твитер профил во вторникот објавила: 
„Ако добра личност направи лоша работа, тоа не значи дека тој е лош!“ Се надеваме дека ова ќе и биде добра поука во животот.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Мисицата Мелиса Кинг девојката што минатата година беше прогласена за Miss Delawer Teen мораше да ја врати титула

loading...