Мистерија: Зошто Меланија Трамп носи очила за сонце навечер?

Loading...

Меланија Трамп по враќањето од Лас Вегас каде што беше да ги посети настраданите лица од неодамнешниот напад среде ноќ се појави со очила за сонце и предизвика вистински бум.Таа откако се симнала од хеликоптерот среде ноќ се појавила со очила за сонце, а со тоа само уште еднаш докажа дека е на мета на сите модни критичари во светот, откако неодамна за време на ураганот во САД се појави со високи потпетици.
Ова не е прв пат Меланија да носи очила за сонце среде ноќ, а тоа го има сторено и за време на поплавите во Тексас.Таа откако се симнала од хеликоптерот среде ноќ се појавила со очила за сонце, а со тоа само уште еднаш докажа дека е на мета на сите модни к

loading...