МОЖЕШЕ СТАН ДА Ѝ КУПИ: Еве колку пари дал Раста за бурмата на Ана Николиќ!

Loading...

Пејачката Ана Николиќ и раперот Стефан Ѓуриќ Раста, неодамна ја изненадија јавноста кога без најава застанаа пред матичар и се венчаа во присуство на најблиските членови од семејството.Ана го покажа скапоцениот прстен на десната рака, но дури сега се знае цената на нејзината бурма.
Станува збор за дијамантски веренички прстен од колекцијата „Солитер“ на „Шопард“, кој воедно е и бурма.
За скапоцениот прстен со кој ја усреќи Ана Николиќ, Раста издвоил 20.000 евра, наведоа српските медиуми.
И бурмата на Раста е од колекција на „Шопард“, од која најскапата чини 3.600 евра.Ана го покажа скапоцениот прстен на десната рака, но дури сега се знае цената на нејзината бурма.
Станува збор за дијамантски веренички прс

loading...