Му залепи шлаканица на Ди Каприо, сега го одбива Хју Хефнер, што е следно?

Loading...

Ѕвездата од филмот „Волкот од Вол Стрит“,Маргот Роби, ја одби понудата на сопственикот на Плејбој Хју Хефнер, кој сакал Маргот да се фотографира гола за насловната страна на култното списание.23 годишната Роби предизвика огромно внимание со нејзиното голо издание во  сцените од филмот „Волкот од Вол Стрит“, поради што не сака да му приредува нови драми на своето семејство.
„Моето семејство помина сешто поради моите разголени сцени. Не можам им приредам повторно да минуваат низ тоа“, изјави младата актерка.
Иако го одбила Хефнер, Маргот вели дека не жали за сцените со секс со Леонардо Ди Каприо.
Наместо појавување во „Плејбој“, Маргот ја одбра насловната за „Vanity Fair“, кои ја поставија на самиот врв на актерската А листа.23 годишната Роби предизвика огромно внимание со нејзиното голо издание во  сцените од филмот „Волкот од Вол Стрит“, поради што не

loading...
Loading...