На градите прогнозираше: Белгија – Франција 1-1

Епа еве ви шанса, обложувачи, секси прогнозерка типува за вас.Вирџинија Каприс типува дека пријателскиот натпревар меѓу селекциите на Белгија и Франција што ќе се одигра вечерва со почеток од 21 часот ќе заврши со резултат 1-1.Вирџинија Каприс типува дека пријателскиот натпревар меѓу селекциите на Белгија и Франција што ќе се одигра вечерва со

Пронајдете не на следниве мрежи: