На Тања Блажева и се посреќи: Си фати богат Србин и слави роденден

Loading...

Тања Блажева, една од нашите најсекси фолкерки, денес го слави својот роденден.Таа од неодамна е во врска со богат Србин. Не се знае дали роденденот ќе го слават заедно, но од нејзини кругови Либертас дознава дека од него добила ветување дека за роденденот ќе ја почасти снимање на албум.
Провокативната  штипјанка неодамна го снимаше спотот за песната „Време за љубов“. Видеото изобилува со провокативни сцени, а Тања со фотките од спотот минатиот месец беше хит број еден на сите интернет портали во нашата држава, но и во соседна Србија.Таа од неодамна е во врска со богат Србин. Не се знае дали роденденот ќе го слават заедно, но од нејзини кругови Либер

loading...
Loading...