Најчитани вести од занимливости и нејзините подкатегории

Loading...

По една година макотрпна работа, порталот број еден во Македонија Пулс24 го слави својот први роденден. Порталот број еден во Македонија според посетеност Пулс24 за својот прв роденден реши да ги потсети своите читатели и сите останати на 10-те најдобри текстови од категоријата занимливости како подкатегориите кои се наоѓаат во неа. 
Тешка беше селекцијата на 10 најдобри текстови од оваа категорија, бидејќи во текот на една година се случија доста интересни занимливости, направивме примамливи статии за дестинации, соопштувавме што има ново во технологија и автомобилизам, љубителите на хороскоп секогаш беа инфромирани што им предвидуваат ѕвездите за секој ден од неделата, а оние кои сакаа да си го разубават денот во текот на оваа година имаа можност тоа да го направат преку вицотеката во која може да се најдат најразлични вицови, гифови, фотографии, статуси од Фејсбук и слично. 
Па така 10-те најдобри текстови од категоријата занимливости се:
Како изгледа една просечна саботна ноќ на едно уфурано девојче од Македонија
Вампир во Градски парк во Скопје
Кои хороскопски знаци очекуваат брак оваа година
Исповед на една девојка како станав елитна проститутка во Македонија
Шокантно: Што се појави на ултра звукот на една трудница
Неверојатни факти за бананата со темни точки
Што се случува навечер на Видиковец на Водно
Уникатна банкнота од 11 денари се појави во Скопје 
Ја растурил жената на комшијата и плус добил 3.000 евра
 Порталот број еден во Македонија според посетеност Пулс24 за својот прв роденден реши да ги потсети своите читатели и сите останати на 10-те најдоб

loading...
Loading...