Напитокот кој е „виновен“ за БЕСПРЕКОРНАТА линија на Наоми Кемпбел

Loading...

Светската убавица Наоми Кемпбел деновиве е актуелна по покажувањето на нејзината долна облека за време на доделувањето на MTV музичките награди.Сексапилната Наоми со своите 46 години постојано ги потсетува своите многу помлади колешки дека убавината е ништо без грациозноста.Но, секако и таа внимава на својата исхрана. На Инстаграм објави фотографија од нејзиниот утрински пијалок.
Сексапилната Наоми со своите 46 години постојано ги потсетува своите многу помлади колешки дека убавината е ништо без грациозноста.Но, секако

loading...