Направила над 50 операции за да личи на Анџелина Џоли- сега изгледа како чудовиште

Иранката Сара Табар посакала да изгледа како Анџелина Џоли, па поради тоа направила над 50 естетски корекции. Резултатот е застрашувачки, па Сара ја споредуваат со мртовец. Имено, таа на социјалните мрежи предизвика големо внимание па нејзиниот Инстаграм профил сега има над 269 илјади следбеници.
Иако по некои црти може да потсетува на светски познатата актерка, нејзините фотографии сепак, благо речено се морбидни.

 
Следбениците и дадоа епитет „мртва невеста“, а редовно ги коментираат фотографиите кои ги објавува.

Имено, таа на социјалните мрежи предизвика големо внимание па нејзиниот Инстаграм профил сега има над 269 илјади следбеници.
Иако по некои

Пронајдете не на следниве мрежи: