Наставник им давал на децата колачи испрскани со неговата сперма

Полицијата во Лос Анџелес уапси наставник по обвинение дека на учениците им давал колачи испрскани со сперма.Наставникот Марк бил откриен со помош на фотографии каде се гледа како им ги врзувал очите на своите ученици и им давал колачи кои биле испрскани со сопствената сперма, пишуваат странските медиуми.
На наставникот  му се суди и доколку биде осуден го чека казна затвор од 25 години до доживотна робија.Наставникот Марк бил откриен со помош на фотографии каде се гледа како им ги врзувал очите на своите ученици и им давал колачи кои биле испрскани с

Пронајдете не на следниве мрежи: