Натпреварот КОЛДИНГ – МЕТАЛУРГ ќе можете да го следите на плоштадот „Македонија“

Сите што сакаат групно да го следат натпреварот Колдинг – Металург тоа можат да го направат на плоштадот “Македонија“, каде натпреварот ќе се пренесува на големиот видеобим поставен на трговскиот центар “Сити галери” на Плоштад.Како што сме информирани, натпреварот ќе оди во живо и тоа е навистина убава можност љубителите на ракометот и фановите на Металург во голем број да го проследат натпреварот, кој може да ни донесе четврт-финале во Лигата на шампионите.Како што сме информирани, натпреварот ќе оди во живо и тоа е навистина убава можност љубителите на ракометот и фановите на Металург во голем број д

Пронајдете не на следниве мрежи: