Навивачите на Вардар сеуште не се сместија на трибините

Вардарци го почнаа дуелот со Хамбург во рамките од осминафиналето во елитното клубско натпреварување. 
Стартуваше натпреварот од осминафиналната фаза во Лигата на Шампионите меѓу екипите на Вардар и Хамбург, дуел кој се игра во СЦ „Борис Трајковски“.
За отсуството на „Комити“ повеќе прочитајте на следниот ЛИНК
  
Стартуваше натпреварот од осминафиналната фаза во Лигата на Шампионите меѓу екипите на Вардар и Хамбург, дуел кој се игра во СЦ &bdq

Пронајдете не на следниве мрежи: