Навреди за пејачките: Новата песна на Карлеуша направи хаос

Долго се зборуваше дека Јелена Карлеуша и српскиот рапер Сајси снимаат дуетска песна, а сега на интернет се појави демото, кое предизвика бура во јавностаТекстот на песната е со експлицитна содржина, а се однесува на пејачите кои имаат кариера „преку нивниот кревет“.
„Izabrane pevaljke“ е насловот на песната со која Јелена буквално ги навредува своите колешки.
Слушнете
 
Текстот на песната е со експлицитна содржина, а се однесува на пејачите кои имаат кариера „преку нивниот кревет“.
„Izabra

Пронајдете не на следниве мрежи: