Не чекавме долго: Синот на Цеца одговори на заканите на Кристијан!

Loading...

Еве што му одговори Вељко на Кристијан ГолубовиќОткако Кристијан Голубовиќ доживеа пораз на рингот, почна да им се заканува на сите кои го исмеваат, па така ни Вељко Ражнатовиќ не беше исклучок. На својот инстаграм профил Вељко го објави само ова. Дали се работи за одговор на Кристијан, или нешто друго?

 
 
 
 Откако Кристијан Голубовиќ доживеа пораз на рингот, почна да им се заканува на сите кои го исмеваат, па така ни Вељко Ражнатовиќ не беше исклучок.

loading...
Loading...