НЕ И Е ЛЕСНО: Животни правила на една старлета: Ким Кардашијан ОТКРИ зошто ретко се смее…

Loading...

Ретко се смее затоа што…Кралицата на селфи фотографиите Ким Кардашијан, на својот Инстаграм профил прикачила фотографија со своите пријатели покрај која објаснила зошто луѓето ретко ја гледаат насмеана.
Знаете, јас се смеам… понекогаш и на цел глас.Но ретко го правам тоа затоа што поради тоа добивам бори- напишала американската старлета, а некои од фановите и препорачале дека нема потреба да се грижи за борите, кога таа и така е целата пластична.Кралицата на селфи фотографиите Ким Кардашијан, на својот Инстаграм профил прикачила фотографија со своите пријатели покрај која објаснила зошто лу

loading...
Loading...