Не издржаа многу еден без друг: Прекрасната латино пејачка се смири со поранешното момче

Loading...

Славната двојка ја прекина романтичната врска пред седум месеци, но на својата љубов сепак одлучи да и даде уште една шанса.Во последните неколку години славната пејачка Џенифер Лопез не беше баш успешна на љубовен план.
Имено Џеј Ло во 2011 се разведе од сопругот Марк Антони, а во јуни минатата година ја пекина и две и пол годишната врска со танчарот Каспер Смарт. Но сепак се чини дека Каспер и Џен не можат еден без друг па на својата љубов и дадоа уште една шанса.
Според светските медиуми,  двојката ја дочекала новата година заедно во Лос Анџелес, каде пејачката имала свој настап.
Во последните неколку години славната пејачка Џенифер Лопез не беше баш успешна на љубовен план.
Имено Џеј Ло во 2011 се разведе од сопруго

loading...
Loading...