НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ: Водителка на познато шоу се здебелила дури 50 килограми!

Loading...

Некогашната витка водителка сега е готово непрепознатлива, а никој не може да сфати зошто е тоа така. Пред шест години, Ејџеј Рочестер го водеше шоуто „Најголеми губитник“ во Австралија и пленеше со изгледот.Познатата новинарка неодамна ги изненадила минувачите кога си го шетала кучето во костим за капење и така покажала дека ги повратила старите килограми. Но, не само тоа!
Таа сега се појавила уште подебела и открила неверојатен факт, а тоа е дека се здебелила дури 50 килограми!
Иако знае дека може да умре ако продолжи така, водителката изјавила дека не може да запре. Јаде сѐ што ќе стигне, а еден нејзин доручек би можеле да го изедат дури три лица!
Сосема свесна за тоа што му прави на организмот, таа и понатаму продолжува со нездравиот начин на живот.
Познатата новинарка неодамна ги изненадила минувачите кога си го шетала кучето во костим за капење и така покажала дека ги повратила старите килогр

loading...
Loading...