Не може повеќе да трпи: Рада Манојловиќ одлепи поради Харис Берковиќ!

Рада веќе подолго време ужива во  среќна врска со  Харис Берковиќ, па  прокоментира што мисли  за лошите приказни околу неа. Таа им се закани на своите колешки кои сакаат  да ѝ ја уништат врската.
„Грижете се за себе и  своите животи. Значи, грижете се за своите врски“, рекла Рада.

Инаку, пејачката  во последно време  се почесто   се наоѓа на мета на колешките, новинарите, а последен пат   еден весник  во  Србија објави дека пејачката  на снимањето на емисијата „Гранд Специјал“ доцнела дури 2 и пол часа, колку ја чекале директорот Саша Поповиќ и  момчето Харис Берковиќ. Манојловиќ ги демантирала овие гласини.Таа им се закани на своите колешки кои сакаат  да ѝ ја уништат врската.
„Грижете се за себе и  своите животи. Значи, грижет

Пронајдете не на следниве мрежи: