НЕ ПРОПУШТАЈТЕ: Голема финална распродажба во City mall со над 135 брендови

Loading...

Шетајќи низ Скопје Сити Мол,  на овие летни горештини она што разладува се неверојатно ниските цени на брендирана гардероба, обувки, ташни, козметика, накит и се’ она по што секој копнее и го посакува, а може да се најде на едно место.Она што мора да се види овие денови е големата распродажба која што е во тек, а е за сечиј џеб и вкус.
 
Во Скопје се следат светските трендови. Реални попусти не само на аутлет парчиња, туку и на производи од претходната, како и од актуелната сезона.
 

 
Не може да се остане рамнодушен на над 135-те светски бренда вклучени во оваа голема финална распродажба која што се случува во Скопје Сити Мол.
 
Реален попуст, сите омилени парчиња сега се достапни до -70% намаление. Задолжително мора да се прошета, види и одбере омиленото парче кое сега е подостапно од било кога.
 

 
Производите на Bata, Swarovski, Timberland, Lacoste- Nautica, Adams Shoes, Cotton, Fashion & Friends, Waikiki, Sport Vision и многу други може да се купат по реални и ниски цени.
 
Во Скопје Сити Мол, освен актуелната голема распродажба, пристигнати се и есенските колекции, така што изборот е многу голем.
 
Скопје Сити Мол, се’ што сакам од попусти!Она што мора да се види овие денови е големата распродажба која што е во тек, а е за сечиј џеб и вкус.
 
Во Скопје с

loading...
Loading...