НЕ УСПЕА ДА И ОДОЛЕЕ: Кој ја зграпчи Ким за задникот?!

Loading...

Фотографијата Ким ја постави на Инстаграм и за неколку часа доби над 700 000 лајкови.Ова е еден кадар од Ким и Канје, додека се на модната недела во Париз.
Фотографијата Ким ја постави на Инстаграм и за неколку часа доби над 700 000 лајкови.
А има и зошто. Сопругот на старлетата очигледно не можеше да одолее, и ја зграпчи Ким за нејзиниот познат џиновски задник…

Ким Кардашијан треба да се засрами: Откриена е тајната за нејзиниот џиновски задник. Повеќе за тоа прочитајте ТУКА.Ова е еден кадар од Ким и Канје, додека се на модната недела во Париз.
Фотографијата Ким ја постави на Инстаграм и за неколку часа доби над

loading...
Loading...