Неделен хороскоп за 12.08.2013-18.08.2013

Loading...

Вашиот неделен хороскоп.Овен
Ве очекува напредување во кариерата, уште на самиот почеток на неделата. Понеделник е одличен за насочување на енергијата  кон истржување. На средината на неделата може да направите прогрес на приватен план. Може да размислите и на кого сакате да му го посветите вашето слободно време. Четврток е одличен за долгорочно планирање. Саботата е одлична за забележување на вашите идеи.
Бик
Во понеделник внимавајте на сообраќајот. Вторник носи нови симпатии и генерално нови промени на љубовен план. Не ги повторувајте грешките од минатото. Од вторник па до петок ќе имате фантастчни идеи. Една од нив може да се однесува на деловен проект. За викендот поработете на личен развој и едукација.
Близнаци
На почетокот на неделата разгледајте кои опции ги имате. Бидете во контакт со сите личности кои имаат важни информации за вас.  На средината на неделата ве очекуваат нови познанства. Викендот поминете го сами, во опуштена атмосфера. Потпрете се на сопствената интуиција кога романтиката е во прашање.
Повеќе на следниот ЛИНКОвен
Ве очекува напредување во кариерата, уште на самиот почеток

loading...
Loading...