Неделен хороскоп за 24.06.2013-30.06.2013

Loading...

Овен
Вашата кредитна картичка е блокирана? Немате пари во паричникот? Дали тоа е причината за вашето лошо раположение? Немојте да дозволите да биде. Парите се важни, но не треба да се оптоварувате со нив. Од среда ве очекува подобрување на ситуацијата. Викендот посветете и се на саканата личност.
Бик
Вие сте најсреќни кога им помагате на другите. Тоа не значи дека сакате вашите пријатели да бидат тажни, туку дека сакате вие да ги направите среќни. Во вторник и среда обидете се да најдете време за себе. Заштитете се од луѓето кој ја црпат вашата енергија. За викенд опуштете се, гледајте филм и слушајте музика.
Близнаци
Во понеделник и вторник се ќе оди надолу. Колку и да се обидувате да ги завршите работите, тоа нема да ви оди од рака. Но не очајувајте, туку побарајате помош од пријателите. Од среда се ќе биде на свое место. Четврток ќе ви донесе една авантура. Во сабота ќе ве радува насмевката на една личност. Уживајте…
Повеќе на следниот ЛИНКОвен
Вашата кредитна картичка е блокирана? Немате пари во паричн

loading...
Loading...