Неделен љубовен хороскоп за 03.03.2014-09.03.2014

Loading...

На следниот ЛИНК прочитајте го неделниот хороскоп.Овен
Оваа недела ќе бидете посветени на фамилијата и блиските. Несогласувањата што ги имате со партнерот ќе можете да ги решите само со искрен разговор.
Бик
Неверојатна е вашата желба да сте во центарот на вниманието. Тоа овој пат ќе ви појде од рака, и можете да запознаете многу нови луѓе, а секако постои и доза на флерт.
Близнаци
На близнаците оваа седмица им е потребна поголема поддршка од партнерот. Слободните од вас ќе бидат по опуштени во запознавање на нови личности, а на повидок е и нова врска. Среќно!

 
Рак
Раковите оваа седмица ќе бидат многу емотивни, но и креативни. Доколку се уште не ја запознавте личноста која ќе ве исполни, сега е вистинскиот момент за тоа. Ќе се чувствувате убаво.
Лав
Лавовите овие денови ќе бидат свртени кон себе и кон своите размислувања и емоции. Некои од вас може да започнат тајна врска.
Девица
Девиците ќе бидат отворени за нови контакти и познанства оваа седмица. Можно е некое интересно познанство преку некој ваш близок пријател.

 
Вага
Оваа седмица ќе остварувате добри односи на приватен план. Со партнерот можно е да решите некои стари несогласувања.
Скорпија
На скорпиите оваа седмица им претстои некое ново познанство, кое ќе ги воодушеви, особено ако сте на патување. Можна е нова врска.
Стрелец
На стрелците ќе им треба повеќе трпение околу партнерот. Некои од вас ќе бидат склони кон тајни љубовни комбинации.

 
Јарец
Јарците оваа седмица имаат можност да запознаат личност во која набргу ќе се заљубат. Некои од вас може ќе започнат нова емотивна врска.
Водолија
На водолиите денес ќе им одговара емотивниот однос со партнерот. Слободните од вас може да имаат некое ново познанство, кое има потенцијали да прерасне во нешто повеќе од тоа.
Риби
Рибите деновиве ќе бидат склони кон заљубување. Некои од вас ќе се впуштат во нова љубовна врска.Овен
Оваа недела ќе бидете посветени на фамилијата и блиските. Несогласувањата што ги имате со партнерот ќе можете да ги р

loading...
Loading...