Неџла од „Кога лисјата паѓаат“ поубава од кога било! Ѝ годи брачниот живот!

Loading...

Таа ги освои срцата на љубителите на турските серии со својата убавина.Ретко кој можеше да ѝ одолее на шармот во серијата „Кога лисјата паѓаат“. Веднаш беше прогласена за најубавата турска актерка.
Но за работите да бидат уште поинтересни, таа се омажи за турскиот заводник Бурак Озџевит кој стана познат по улогата на Али Бег.
Тие се навистина совршен пар…

Извор: Вистина.мк
 Ретко кој можеше да ѝ одолее на шармот во серијата „Кога лисјата паѓаат“. Веднаш беше прогласена за најубавата турска актерка.

loading...
Loading...