Некогаш РАЗУЗДАНА и СКАНДАЛОЗНА, а денес…

Ники Хилтон Ротшилд и нејзниот сопруг, банкарот Џејмс Ротшилд, ѝ посакаа добредојде на првата ќерка, која се роди утрово во Њујорк. Богатата наследничка ќе се вика Лили Грејс Викторија Ротшилд.Некогашната старлета, која ги трошеше наследените пари од империјата на својот дедо, денес е 32-годишна модна дизејнерка, сопруга и мајка која живее повлечена од јавноста.
Ники Хилтон, сестрата на далеку попознатата Парис Хилтон, минатата година во јули се омажи за банкарот и оттогаш се држи далеку од скандалите.
Некогашната старлета, која ги трошеше наследените пари од империјата на својот дедо, денес е 32-годишна модна дизејнерка, сопруга и мајка која живе

Пронајдете не на следниве мрежи: