Нема да верувате: Роналдо ја изневери Ирина со трансексуалка!

Loading...

Изгледа дека нејзината најголема желба по се се остварила… Бразилската трансексуалка Кристина Кауто излезе во јавноста со тврдење дека спиела со Кристијано Роналдо.- Многу сум популарна во Мадрид. Станав позната како мис транс во 2007 година. Кога бев позната запознав и многу славни личности. Спиев и со Кристијано Роналдо, вели девјката за која многумина велат дека личи на Ирина.
Кристина вели дека додека била маж одела во манастир сакајќи да стане свештеник. Но и станало јасно од што бега и дека е геј.- Многу сум популарна во Мадрид. Станав позната како мис транс во 2007 година. Кога бев позната запознав и многу славни личности. Спиев и со Кристи

loading...
Loading...