Нема да ви се верува со која светска ѕвезда ручаше Боки 13

Loading...

Боки 13 на својот Инстаграм профил објави фотографија со еден од најдобрите фудбалери на сите времиња Дејвид Бекам.
 – На ручек со Бекам во мојот омилен ресторан во Париз, навел Боки 13. 
Боки 13 заедно со нашаат атрактивна водителка Лила Филиповска се на патување во Париз. 
– На ручек со Бекам во мојот омилен ресторан во Париз, навел Боки 13. 
Боки 13 заедно со нашаат атрактивна водителка Лила Филиповска с

loading...