НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Погледнете како изгледала Гоца Тржан пред да стане ѕвезда!

Loading...

Погледнете како изгледала Гоца Тржан пред да стане ѕвезда!Гоца Тражан пред повеќе од 20 години изгледала сосема поинаку од имиџот по кој денес е препознатлива. Таа пеела во групата  „Дисторзија“, а светкави дизајнерски марки  не беа дел од нејзиниот имиџ.
Гоца потоа беше член на составот „Тап 011“ со кој издаде три албуми. Неа и Ивана Негатив ги сметаа за едни од најдобрите вокали на српската поп сцена.
Фармерките одамна не се нејзин моден избор, а откако стана поп ѕвезда, мини здолништата  и високите потпетици го заменија изгледот на обична и фина девојка.

 

Гоца Тражан пред повеќе од 20 години изгледала сосема поинаку од имиџот по кој денес е препознатлива. Таа пеела во групата  „Дисторзија&

loading...
Loading...