НЕВЕРОЈАТНО: Роналдо одбранил расплакано девојче од редарите

Чудна сцена  се случила за време на Лигата на шампиони. Во средата вечер во Базел, навивачите влетале на теренот  во повеќе наврати а пом

Пронајдете не на следниве мрежи: