НЕЗНАМ ШТО ДА ОБЛЕЧАМ: Севе има голем проблем!

Loading...

По светските модни брендови Северина повторно се сврте кон домашната мода. Познато е дека Северина попрво би носела домашни дизајнери, а новата нејзина миленичка е Соња Ламут, млада дизајнерка од Винковац, со загребско потекло која веќе 2 години успешно се претставува на ревиите со својата СОЕЛ модна приказна.Севе утрово не можела да се одлучи кој мантил од колекцијата на СОЕЛ да го облече па фотографиите  ги  споделила на својот Фејсбук профил со своите обожаватели  и ги прашала за мислење.
Мантилите ги искомбинирала со салонки од  Manolo Blahnik и Jimmy Choo.
Севе утрово не можела да се одлучи кој мантил од колекцијата на СОЕЛ да го облече па фотографиите  ги  споделила на својот Фејсбук профил

loading...
Loading...