Никогаш по жешка: Никол Шерцингер сама ужива на Ибица

Loading...

Американската пејачка Никол Шерцингер деновиве беше на заслужен одмор на Ибица од каде што објавуваше провокативни фотографии кои буквално го „срушија“ нејзиниот Инстаграм профил.По уживањето на Ибица таа се упатила кон Кувајт од каде што на своите Инстаграм следбеници им откри дека работи на еден нов проект кој ќе ги изненади сите.

Сепак од фотографиите може да се забележи дека пејачката ужива сама додека нејзиното момче тенисерот Григор Димитров игра тенис во Пекинг.
По уживањето на Ибица таа се упатила кон Кувајт од каде што на своите Инстаграм следбеници им откри дека работи на еден нов проект кој ќе ги

loading...