Никола Роквиќ во улога на татко: Но, освен ќеркичката друштво му прави и…

Пејачот Никола Роквиќ и неговата сопруга, манекенката Бојана Баровиќ, пред само месец дена станаа грди родители на Леона.Тој ужива во новата угога, што потврдува и фотограафијата на која се гледа како ја шета ќерка си.
Таткото и ќерката се прошетале во Лос Анџелес, каде живее моментално. Никола го искористил отсуството на Бојана и се пошегувал на нејзина сметка:
„Тато, зошто мама на оваа слика изгледа чудно?“, напишал, бидејќи на неговата лева страна се нашол корморан.
Тој ужива во новата угога, што потврдува и фотограафијата на која се гледа како ја шета ќерка си.
Таткото и ќерката се прошетале во Лос Анџ

Пронајдете не на следниве мрежи: