Николија 17 дена по породувањето позираше во брутално секси издание!

Loading...

Неполни три недели по породувањето, Николија го најави објавувањето на најновиот албум, а сето тоа беше проследено со серијал од секси фотографии со кои ги воодушеви фановите.Николија позирала провокативно облечена, а нејзините фанови тврдат дека никогаш не изгледала подобро.
Облечена во црна кожа, Николија привлече огромно внимание.
Николија позирала провокативно облечена, а нејзините фанови тврдат дека никогаш не изгледала подобро.
Облечена во црна кожа, Николија привл

loading...