Нина Бадриќ предизвика вистински скандал!

Loading...

Нина се исмеваше со болно детенце!Хрватските медиуми денеска ја искритикуваа пејачката Нина Бадриќ бидејќи на своите профили на социјалните мрежи исмевала болно детенце. Според информациите на хрватскиот портал Antenazadar.hr, на Инстаграм објавиле портрет на девојче кое само се сликало и ставила смајли, а се работело за девојче кое има некакво пореметување.
Нина во своја одбрана вели дека во својата 20 годишна кариера никогаш никого не навредила, а особено не личност која има посебни потреби. Таа вели дека на нејзините профили работат неколку лица, па веројатно се работи за грешка.Хрватските медиуми денеска ја искритикуваа пејачката Нина Бадриќ бидејќи на своите профили на социјалните мрежи исмевала болно детенце. Според инфо

loading...
Loading...