Нов холивудски скандал: Откриено е со кого Џеј Зи ја изневерил Бијонсе!

Loading...

Откако Бијонсе признала дека песната „Sorry“ му ја посветила на сопругот Џеј Зи, сите ги интересираше само една работа – која е жената со која раперот ја изневери сопругата.Светот го шокираше информацијата дека љубовницата на Џеј Зи, ни помалку ни повеќе, е Крис Џенер – мајката на Ким Кардашијан.
Креаторот Ентони Пезос тврди дека Џеј Зи ја изневерил Бијонсе со Крис и дека таа е Беки со добрата фризура за која Бијонсе пее во својата песна.
Никој не верува во таа приказна бидејќи Крис е постара, па ретко кој би ја поврзал со Џеј Зи. Но, Пезос наведува дека постои поврзаност.
Имено, Џеј Зи се поврзал со Крис преку нејзиниот зет Канје Вест со кого претходно се дружеле.
Светот го шокираше информацијата дека љубовницата на Џеј Зи, ни помалку ни повеќе, е Крис Џенер – мајката на Ким Кардашијан.
Креаторо

loading...