Новинарка на Чиле се соблече по голот на Санчез

Погодокот на Алексис Санчез од осмина-финалниот дуел против Бразил предизвика голема еуфорија меѓу чилеанските навивачи, а меѓу нив беше и оваа чилеанска новинарка.Овој мундијалски погодок, таа го прослави на многу интересен и провокативен начин.
Овој мундијалски погодок, таа го прослави на многу интересен и провокативен начин.

Пронајдете не на следниве мрежи: