Ново бизарно барање од ексцентричниот Златан Ибрахимовиќ

Францускиот фудбалски првак ПСЖ смени двајца главни готвачи, откако Златан Ибрахимовиќ го критикуваше квалитетот на храната во клупскиот тренинг – комплекс…„Ле Паризиен“ пишува дека најдобриот стрелец на Ле Шампионата се пожалил дека менито премногу често се повторува, така што од врвот на клупското раководство веднаш делувале.
Со 23 постигнати голови шведскиот напаѓач оваа сезона е убедливо најдобар стрелец на Ле Шампионата, па во ПСЖ се подготвени да ги задоволат сите неговите барања и желби, без разлика колку бизарни би биле.
Останува да се види дали на Ибрахимовиќ ќе му се допаднат јадењата од новите готвачи…„Ле Паризиен“ пишува дека најдобриот стрелец на Ле Шампионата се пожалил дека менито премногу често се повторува, така што од врвот на

Пронајдете не на следниве мрежи: