Омилените фетиши на хороскопските знаци

Loading...

Овен
Секогаш му е потребно да почувствува адреналин. Големо задоволство му причинува утринскиот секс. Обожава кога партнерот ќе го повлече за коса во текот на сексот. Од мирисите најмногу го привлекува мошус.
Бик
Сакаат  страсни  бакнежи, особено по вратот. Припадниците на овој знак сакаат чоколадо- тоа на нив делува како афродизијак.
Близнаци
Близнаците ги возбудува орален и брз секс, но не се имуни ниту на сексуални играчки….
Повеќе на следниот ЛИНКОвен
Секогаш му е потребно да почувствува адреналин. Големо задо

loading...
Loading...