„Опа бато“: Погледнете како изгледа синот на Ѓани!

Loading...

Фолк пејачот Радиша Трајковиќ Ѓани има три  деца. Најстариот син Милош  секако  е веќе ѕвезда. Барем на социјалните мрежи. Милош &nb

loading...