Орландо Блум најави шокантна новост за неговата врска со Кејти Пери

Loading...

Орландо штотуку ја изненади јавноста со шокантната изјава дека планира да ја побара Кејти за жена.Тие признаа дека се пар на доделувањето на Златните Глобуси оваа година, и веќе разговараат за брак.
„Вљубени се и посреќни од било кога. Орландо сака да се вери со Кејти до крајот на годината. 39-годишниот глумец веќе е татко на 5-годишно дете со поранешната сопруга Миранда Кер.“, вели тајниот извор.
Сепак, изворот тврди дека неговиот план да ја побара за жена нема никаква врска со неодамнешната веридба на Кер. „Тој одамна ја има преболено и е спремен да започне нов живот со Кејти“, вели изворот.
Инаку, тие неодамна се појавија во медиумите заради жешките фотки што излегоа откако папараците ги фатија како уживаат во летото, како од мајка родени.Тие признаа дека се пар на доделувањето на Златните Глобуси оваа година, и веќе разговараат

loading...