Откако цела Европа му се смееше на евровизискиот преставник, овој пат го шокираше жирито

Loading...

Овогодинешниот црногорски претставник на Евровизија Славко повторно ја остави европската јавност без зборови откако се појави во британското музичко шоу Х-фактор.
 По неуспешното учество на Евровизија оваа година и откако му се смееше цела Европа, овој пат шоуменот среќата си ја проба во британското музичко шоу Х-фактор.
Жирито речиси да остана без зборови откако го виде неговиот перформанс, а дали Славко ќе оди во следниот круг од натпреварот останува да видиме кога ќе биде емитувана оваа емисија.
 
По неуспешното учество на Евровизија оваа година и откако му се смееше цела Европа, овој пат шоуменот среќата си ја проба во британското музичко шо

loading...