Ова остави голема лузна во бракот на Лепа Брена

Најголемата балканска дива Лепа Брена со години е во брак со поранешниот тенисер Бобан Живоиновиќ, а важат за еден од најскладните парови. Тие заедно приказната ја почнале во 1986 година, траат 30. години и денеска слават годишнина од брак.
Додека биле заедно поминале многу, од смеа, радост, солзи, тага, и секогаш се избориле со се, но само едно нешто им го обележало животот и никогаш не го преболеле, а тоа е киднапирањето на нивниот син.
Кога имаше осум години, синот на Лепа и Бобан, малиот Стефан беше киднапиран и тоа од непознати лица. Околностите никогаш не се разјаснија, но оставија длабока трага.
Лепа Брена до ден денес вели дека тоа и бил најлошиот животен момент и дека оставил длабока лузна.Тие заедно приказната ја почнале во 1986 година, траат 30. години и денеска слават годишнина од брак.
Додека биле заедно поминале многу, од

Пронајдете не на следниве мрежи: