Оваа девојка беше на сувозачкото место при апсењето на Џастин Бибер!

Loading...

Џастин Бибер вчера утрото беше приведен поради сомнеж дека возел драг- трки, во издрогирана и алкохолизирана состојба низ улиците во Мајами.

loading...
Loading...