Оваа фотографија ветува жежок спот

Loading...

На официјалните страници на Шакира беше објавена фотографија од снимањето на новиот видео запис за дуетот со Ријана „Can’t remember to forget you“. Сексапилната Колумбијка на видеото ќе се појави во црвен фустан со реси и црвени штикли со препознатливиот сексапил. На следниот ЛИНК преслушајте го дуетот на Ријана и ШакираСексапилната Колумбијка на видеото ќе се појави во црвен фустан со реси и црвени штикли со препознатливиот сексапил. На следниот

loading...
Loading...