Овци го спречиле Монтоливо да стигне на тренинг

Интересна приказна доаѓа од Италија.Интересна пикантерија стига од Италија, каде се вели дека фудбалерот на Милан, Рикардо Монтоливо, наишол на неочекувана блокада на патот.
 
Инаку играчот од средниот ред на екипата на Милан задоцнил на тренингот, па се правдал кај тренерот…
Повеќе на sport365.mkИнтересна пикантерија стига од Италија, каде се вели дека фудбалерот на Милан, Рикардо Монтоливо, наишол на неочекуван

Пронајдете не на следниве мрежи: