Па, дали е можно? Лео го заборави Оскарот на журка!

Loading...

Светот со години навиваше за моментот кога златната статуа ќе стигне во неговите раце. Сега тоа се случи! Леонардо ди Каприо конечно го освои Оскарот. Но, истата вечер, за малку ќе останеше без него…Леонардо по свечената церемонија на доделувањето на Оскарите, на која доби признание за најдобра машка улога, славел цела ноќ. Но за малку ќе останел без својата награда!
Папараците го снимиле додека со пријателите се забавувал во еден ресторан, а изгледа дека во тој момент малку претерал со алкохолот.
На снимката, се гледа како Лео седнува во автомобил за да се врати дома, а потоа, некој истрчува од ресторанот и му додава шише со шампањ и секако заборавениот Оскар!Леонардо по свечената церемонија на доделувањето на Оскарите, на која доби признание за најдобра машка улога, славел цела ноќ. Но за малку ќе остан

loading...
Loading...