Пандев сепак гласал за дел Боске?!

Откако Пандев се појави на насловните страни на шпанските печатени медиуми со изјавата дека при гласањето за тренер на годината својот глас го дал за Мурињо, а после тоа му бил доделен на дел Боске, порталот as.com го објави гласачкото  ливче од ФИФА со кое гласале Чеде Јаневски како селектор и Горан Пандев како капитен на нашата фудбалска репрезентација.

 
 Откако Пандев се појави на насловните страни на шпанските печатени медиуми со изјавата дека при гласањето за тренер на

Пронајдете не на следниве мрежи: